Spalio 23 d. 19.00 val


Bilietų kaina
19-70EUR Lt

ANGLŲ GRUPĖ "RINA GREEN" IR BOSISTAS A.TITOVAS (KINO/BG)

Rusų – britų grupės „Akvariumas“, „Kino“ muzikantas Aleksandras Titovas ir britų virtuozai „RINA GREEN” pirmą kartą pasirodys Vilniuje!

Rusų – britų grupės „Akvariumas“, „Kino“ muzikantas Aleksandras Titovas ir britų virtuozai „RINA GREEN” pirmą kartą pasirodys Vilniuje!

Neabejojame, kad nuo žinios apie šį koncertą pradės smarkiau plakti širdys tų, kurie, pirmiausia klausydavosi kultininių grupių „AKVARIUM“ ir „KINO“, o taip pat tų, kuriems patinka protinga, jaudinanti, gili ir visai neatpalaiduojanti anglų andegraundo su šauniaisiais „RADIOHEAD“ priešaky muzika! Taigi, spalio 23-ąją Vilniuje, jaukioje Piano.lt salėje (Kėdainių g. 1) įvyks vienintelis, unikalus koncertas, kuriame pasirodys grupės „RINAGREEN“, legendinių grupių „AKVARIUM“, „KINO“ „POP-MECHANIKA“ bosistas Aleksandras Titovas ir jo žmona Aliona Titova bei neįtikėtinai techniškas ir ekspresyvus brazilų būgninikas Eduardo Cuncha Dolzan.

„RINA GREEN“ muzika ir dainos patiks net ir tiems, kieno sielai nesvetima įstabi giluminė energija bei ypatinga – dramatinė sielos būsena, ir tiems, kas mieliau renkasi išskirtinę dainų–muzikos informacija, tiems, kas skiria dėmesį skambėjimo profesionalumui, originalioms aranžuotėms, ir, be abejonės, tekstams! Žiniai, grupės vokalistė, gitaristė ir poetė Aliona Titova – viena pačių perspektyviausių anglų mokslininkų-lingvistų, habilituota lingvistikos ir filologijos mokslų daktarė, todėl dainų tekstai itin poetiški, turiningi ir nuoširdūs!

Pirmasis albumas Universe 25, parašytas grupės muzikantų kaip „dainos apie žmonijos problemas pašalinio stebėtojo akimis“, buvo išleistas 2015 metų rugpjūčio 25-ąją. Albumą įrašinėjo pats Jerri Boys. Būtent šis žmogus sukūrė muzikinius projektus: The Beatles, Pink Floyd, The Shadows, The Rolling Stones, REM, Level 42, Eve-rything but the Girl, Buena Vista Social Club! Įrašymo metu dalyvavo daug įžymybių, o taip pat grupės „AKVARIUM“ muzikantai!

Albumas buvo įrašinėjamas ilgai, kad skambėtų subtiliai! Tai muzikantams pavyko 100-tu procentų! Dabar grupė įrašinėja antrąjį albumą, ir tik retkarčiais (dėl visų grupės dalyvių didelio užimtumo) koncertuoja Londone, Dubline, Helsinkyje bei pirmą kartą su vieninteliu koncertu atvyksta į Vilnių!

Praleisti tokį įvyki yra neatleistina, juo labiau, kad Piano.lt salė talpina tik 170 žmonių, o derybos dėl šio koncerto vyko 3 metus!

Bilietai į vienintelį paslaptingos ir labai nuoširdžios, alternatyvios viskam, kas tuščia ir dirbtina muzikoje, grupės „RINA GREEN“ koncertą jau pardavime spalio 23-ąją Vilniaus Piano.lt salėje (Trakų g. 9/1) parduodami visose kasose bilietai.lt!

Informacija apie bendradarbiavimą, koncertą ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 618 01 331
Koncerto organizatorius  ir teksto autorius “Tavo koncertai”


Grįžti atgal

Ieškantiems salės ar patalpų profesionaliems renginiams – nuomojama 150 / 200 vietų netradicinė, jauki, elegantiška, puikios akustikos PIANO LT koncertinė erdvė Vilniaus senamiestyje: Trakų g. 9/Kėdainių g. 1, Pranciškonų rūmai, Vilnius 

Skaityti plačiau
Sprendimas Dreamsite