Apie

Įmonė “PIANO LT” nuo 2008-ųjų metų Baltijos šalyse ir Kaliningrado regione atstovauja pasaulinio garso akustinių klavišinių instrumentų gamintojus. Mūsų specializacija – aukštos ir aukščiausios klasės Europos gamintojų akustiniai pianinai ir fortepijonai.

Gamintojai siūlo didelį aukštos ir aukščiausios klasės instrumentų pasirinkimą: nuo instrumentų, skirtų pradedantiesiems, iki koncertinių fortepijonų ir išskirtinio dizaino instrumentų. Mes esame pasiruošę suteikti jums išsamias konsultacijas renkantis instrumentą, atsižvelgdami į jūsų norus bei finansines galimybes.

Su instrumentų asortimentu galite susipažinti gamintojų interneto svetainėse:

www.fazioli.com

www.schimmel.de

Nuo 2008-ųjų metų įmonė „PIANO LT“ yra oficiali Italijos aukščiausios klasės instrumentų gamintojo „FAZIOLI“ bei Vokietijos gamintojo, siūlančio ekonominės ir aukštos klasės instrumentus, „SCHIMMEL“, atstovė.

„FAZIOLI“ ir „SCHIMMEL“ pianinai ir fortepijonai puošia prestižiškiausias koncertų sales, meno ir muzikos įstaigas, teatrus ir muziejus visame pasaulyje. Šių įmonių gamybos filosofija remiasi senomis rankų darbo tradicijomis. Pianinų ir fortepijonų apdailai naudojama brangi mediena, inkrustacijos bei kiti aukštos ir aukščiausios kokybės komponentai, todėl šių instrumentų savybės atitinka aukštus mėgėjų ir aukščiausius profesionalų reikalavimus.

Instrumentus tiekiame Baltijos šalių koncertinėms salėms, muzikos akademijoms (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), meno ir muzikos mokykloms, muziejams (Lietuvos Valdovų rūmai), muzikos mokykloms ir kolektyvams visoje Lietuvoje. Dalyvaujame ir laimime viešuosiuose pirkimuose bei aukcionuose. Esame sulaukę daug teigiamų atsiliepimų, rekomendacijų bei gerbėjų.

Darbo patirtis su įvairių gamintojų naujais ir naudotais akustiniais muzikos instrumentais prasidėjo dar 1989-aisiais metais. Remdamiesi įgyta patirtimi, pasirinkome patikimiausius gamintojus, siūlančius kokybiškus ir ilgalaikius instrumentus. Gamintojai visiems instrumentams suteikia penkerių metų garantiją.

Siūlome:

  • PianoDisc savaime grojančias bei silent ir midi PianoDisc Quiet Time sistemas
    (galima įmontuoti į bet kokį akustinį klavišinį muzikos instrumentą)

www.pianodisc.eu

  • Instrumentų mikroklimato kontrolės sistemas „Dampp-Chaser”

www.pianolifesaver.com/english

  • derintojų-meistrų profesionalius įrankius, fortepijonų-pianinų aksesuarus, naujas atsargines detales, medžiagas, skirtas naudotų instrumentų restauracijai:

“B.&B. Baumgärtel GmbH” – www.pianoteile-baumgaertel.de

“Meyne Klaviertechnik GmbH” – www.meyne-klaviertechnik.de

Alfred Jahn GmbH & Co. KG – www.pianoteile.com

  • Instrumentų derinimo, remonto-restauravimo bei transportavimo paslaugas
  • Instrumentų nuomą

www.pianoteile.com

  • Instrumentų derinimo, remonto-restauravimo bei transportavimo paslaugas
  • Instrumentų nuomą
[/av_textblock]